OGLAS

Novice

NOVICE

Nesrečen poraz kadetinj

Dekleta ekipe do 17 let ŽNK Radomlje so se na domačem igrišču pomerile z vrstnicami iz Maribora, ki so pri stoodstotnem izkupičku v letošnjem tekmovanju. Po prvem polčasu so naša dekleta zaostajala z 0-2, v drugem so izenačila, imela priložnost za zmago, na koncu pa je zmago gostjam v zadnji minuti srečanja prinesla Kim Juršnik.

Naše legionarke v Ameriki

Lana Golob, Nina Predanič in Tina Marolt opravljajo šolanje v Ameriki, kjer poleg študija uspešno igrajo nogomet za svoje univerze.

Kadetinje v soboto proti Mariboru

Mlade Radomljanke se bodo v soboto znova podale na igrišče, tokrat bodo na domačem igrišču gostile ekipo Maribora, ki je trenutno edina ekipa v ligi s polnim izkupičkom.