AKTUALNO

ŽNK Radomlje na Facebooku

Arhiv novic

Minimalen poraz v Bratoncih

Radomljanke so se tokrat odpravile na gostovanje v Bratonce, kjer so se v derbiju kroga pomerile z vodilno ekipo lige ŽNK Telemach GMT Beltinci. Po srčni in borbeni predstavi rumenih so tekmo dobile domačinke, ki so slavile z golom Anje Prše z enajstih metrov.

2018-11-19 11:02

Beri naprej ...

Članice drugič v sezoni brez točk

V tokratnem krogu slovenske ženske nogometne lige je članska ekipa ŽNK Moje-lece.si Radomlje gostila ekipo Maribora, ki so jih v letošnji sezoni in pokalu že dvakrat premagale. Tokrat ni šlo po načrtih, vijoličaste so slavile z 1-2.

2018-11-12 08:47

Pol ducata golov Radomljank

V devetem krogu so se Radomljanke zopet odpravile na zahod Slovenije, tokrat so na obali odigrale tekmo proti Ankaranu. Rumene so prevladovale v vseh delih igre in na koncu slavile z visokih 1-6, dva gola je prispevala Monika Boh, zadele so še Zala Kuštrin, Albina Butković in Izabela Križaj, enkrat pa so Primorke same zatresle svojo mrežo.

2018-11-07 09:00

Nesrečen poraz kadetinj

Dekleta ekipe do 17 let ŽNK Radomlje so se na domačem igrišču pomerile z vrstnicami iz Maribora, ki so pri stoodstotnem izkupičku v letošnjem tekmovanju. Po prvem polčasu so naša dekleta zaostajala z 0-2, v drugem so izenačila, imela priložnost za zmago, na koncu pa je zmago gostjam v zadnji minuti srečanja prinesla Kim Juršnik.

2018-11-04 19:19

Naše legionarke v Ameriki

Lana Golob, Nina Predanič in Tina Marolt opravljajo šolanje v Ameriki, kjer poleg študija uspešno igrajo nogomet za svoje univerze.

2018-11-02 10:49

Kadetinje v soboto proti Mariboru

Mlade Radomljanke se bodo v soboto znova podale na igrišče, tokrat bodo na domačem igrišču gostile ekipo Maribora, ki je trenutno edina ekipa v ligi s polnim izkupičkom.

2018-10-31 08:58

Trije goli za nove tri točke

Članska ekipa ŽNK Radomlje se je tokrat odpravila v deževno Ajdovščino, kjer so odigrale tekmo osmega kroga SŽNL. Tudi drugi obračun proti Ajdovkam v sezoni so dobile s 3-0, uspešne pa so bile Albina Butković, Nika Udovič in Monika Boh.

2018-10-29 20:26

Novi člani organov kluba

V petek 12. oktobra je v Kulturnem domu Radomlje potekal izredni občni zbor, kjer so potekale volitve za nove člane organov kluba. Novo izvoljene člane organov kluba vam predstavljamo spodaj.

2018-10-28 11:12

Osmica Radomljank za četrto zmago v sezoni

Tokrat je članska ekipa ŽNK Radomelj gostovala na razmočenem igrišču v Velesovem, kjer so se pomerile proti tamkajšnji ekipi ŽNK Cerklje. Po četrt ure igre so se znašle v zaostanku, dve minuti kasneje izenačile, do konca tekme pa so nasprotnicam nasule še sedem zadetkov.

2018-10-22 19:50

Zala Kuštrin: Gledati moramo naprej

Zala Kuštrin je na tekmi s Krimom dosegla prvi gol, skupno pa že sedmega v ligi. Tekma s Krimom se je končala z delitvijo točk (2-2), Radomljanke pa že v nedeljo čaka tekma sedmega kroga v Velesovem proti Cerkljam.

2018-10-19 09:39