top of page

KADETINJE ŽNK RADOMLJE MEDEX USPEŠNE TUDI NA VRANSKEM

Kadetska selekcija ŽNK Radomlje Medec se je z gostovanja na Vranskem vrnila z novo zmago, že tretjo v uvodu letošnje sezone. Rumenosrčne so bile boljše od Žalčank.

Mrežo ŽNK Žalec je v sedmi minuti z uspešno izvedeno enajstmetrovko načela Ula Osolnik, ki je v 12. in 40. minuti zadela še dvakrat in s »hat-trickom« postavila tudi izid polčasa. V 50. in 56. minuti je vodstvo rumenosrčnih povišala Taja Strgar, ki je, tako kot Ula Osolnik, na treh ligaških tekmah dosegla že osem zadetkov. V končnici tekme sta se prvenca v rumenem dresu razveselili Zoja Šrot in Špela Bergant, ki je dosegla prvi gol v državnih tekmovanjih Nogometne zveze Slovenije.

Za ekipo trenerke Katarine Jagarinec so na Vranskem zaigrale še Ula Špende, Aneli in Nia Kutin Prešeren, Ayla Skenderović, Katja Urankar, Lana Tatarovac, Neža Žagar, Tajda Mujezinović, Dunja Ilikić, Alina Vekić in Klara Sever.

Sledijo reprezentančne aktivnosti, rumenosrčne kadetinje pa nova preizkušnja čaka 21. septembra, ko bodo na domačem igrišču gostile ŽNK Gažon Le-log.

ŽNK ŽALEC DU17 - ŽNK RADOMLJE MEDEX DU17 7:0 (3:0) Strelke: Ula Osolnik (7', 12', 40'), Taja Strgar (50', 56'), Zoja Šrot (83'), Špela Bergant (87').

ŽNK Žalec DU17: Samanta Knific, Lea Pančur, Julija Kolenc, Neža Amon, Lučka Filač (77' Pika Krajnc), Zoja Lana Dular, Mojca Križnik (84' Elle Flajšman), Katarina Imperl, Žana Stojaković, Beti Lukež (70' Vita Vrbič), Gaja Brence.

ŽNK Radomlje Medex DU17: Ula Špende, Aneli Kutin Prešeren (58' Klara Sever), Zoja Šrot, Ula Osolnik, Ayla Skenderović (70' Dunja Ilikič), Katja Urankar, Lana Tatarovac (58' Špela Bergant), Taja Strgar, Neža Žagar (70' Alina Vekić), Nia Kutin Prešeren, Tajda Mujezinović. Trenerka: Katarina Jagarinec.